חרדת שינייםפחד שיניים

שיניים לבנות – כרטיס הביקור שלך בעולם

פורסם באתר Ynet בתאריך 20.6.2013. לקריאת המאמר המלא לחצו כאן.

אנשים בעלי שיניים לבנות ובריאות נחשבים לאטרקטיביים יותר, גם בעולם העבודה וגם בסצנת הדייטים, וזה הוכח מדעית. איך גם אתם תשמרו על חזות נכונה מכיוון הפה?

כולנו מכירים את ההכנות המוקפדות לקראת דייט ראשון או לקראת ראיון עבודה. ההתרשמות הראשונית היא מאד חשובה, ויכולה להשפיע על התפתחות היחסים, לכן לא יעלה על הדעת שכבר במפגש הראשון נכריז על ההרגלים הרעים שלנו. אבל זהו בדיוק המסר שמעביר החיוך שלנו, בלי שנדע.

הערת עורך "פחד שיניים"

רבות נאמר כבר על ערכו של חיוך: חיוך כובש, חיוך של אושר ועוד ביטויים שבהם מככב החיוך ותמיד בהקשר חיובי אפילו אם הוא חיוך ממזרי.

חיוך או צחוק מפעילים את שרירי הפנים הקטנים ביותר וגורמים לנו אושר. תזכרו בתינוק שמחייך אליכם. מה אתם עושים? מחייכים בחזרה ואושר גדול מציף אתכם. זה בדיוק ערכו של החיוך.

החיוך הוא כלי ראשוני ליצירת קשר עם בני אדם. אם מישהו מחייך אליך, אתה מחייך אליו בחזרה. אם מישהו מבקש ממך משהו בחיוך, אתה נענה ברצון (ואפילו לא מבין למה), הכול בגלל החיוך.

כדי שהחיוך שלך יעבוד, צריך לחשוף שיניים. חשיפת שיניים יכולה לשדר משהו כוחני, לשדר פחד כמו אותו לביאה החושפת את שיניה למראה אוייב מתקרב. לכן, עלינו, בני האדם, לתרגל חיוך שיראה כמו ברכת שלום ולא כמו יציאה למלחמה.

בחיוך רחב מכול הלב נחשפות השיניים שלנו וזאת עוד סיבה טובה לשמור עליהם במצב טוב, כלומר:

  • לצחצח שיניים פעמיים ביום
  • ללכת לבדיקה אצל שיננית לפחות פעמיים בשנה,
  • להשמע להוראות רופא השיניים
  • לשתות רק או בעיקר מים ולהתרחק ממשקאות ממותקים

שמרו על הכללים האלה ותוכלו לחייך בפה מלא שיניים לבנות.

 

,

המידע באתר זה אינו במקום ואינו מתיימר להחליף או להיות במקום מידע של רופא שיניים מומחה השתלות שיניים